Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

____совети и како да

Ајде заедно да погледнеме што има ново во светот на тетоважите и што интересно ни нудат тату артистите. Има навистина огромен избор разни илустрации,...

____баланс новости и трендови

Зимата е идеално годишно време кога треба да се одвикнете од  засладените сокови и непотребното внесување на додатни калории. За да ја згаснете жедта,...

Cotton Club

Џиност има своја предност. Можете да го комбинирате еднакво добро,како со високи потпетици, така и со ниски чевли. И оваа година тој повторно ќе...

КУЈНА

Потребни состојки: 250гр маргарин 100гр кикирики 300гр мелени бисквити 200гр шеќер Децилитар млеко 200гр чоколадо Подготовка: Истопете 200гр маргарин и додадете го шеќерот. Кога...

____баланс новости и трендови

Мирисната билка која ги краси многубројните тераси и балкони има и друга историја. Но, нејзиното благотворно дејство не е само нејзиниот мирис. Лавандата делува...

Advertisement
Advertisement
Advertisement