Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Нокти

18 совршени педикири кои ќе блеснат во вашите летни сандали

20-sovrseni-pedikiri-koi-kje-blesnat-vo-vasite-letni-sandali-01

Без разлика дали е лето или зима, ладно или топло, жените секогаш треба да имаат беспрекорен педикир. Од огромна важност е вашите нокти да изгледаат чисто, здраво и да бидат правилно негувани.

Ова лето, покажете ги вашите нокти во прекрасни сандали. А, ако сте без идеи и не можете да најдете интересни идеи, тогаш овие би требало да ви помогнат:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Читањето книги пред спиење го подобрува квалитетот на спиењето, го намалува стресот, го подобрува расположението и ни помага да донесуваме подобри и поправилни одлуки,...

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Advertisement