Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Коса

3 предлози за фризури со плетенки: Убава и уредна коса и по дома! (ВИДЕО)

Можеби не излегувате надвор од домот веќе некој период, но тоа не е причина да имате лоша фризура. Најдобар начин да излезете од депресија е да бидете средени и по дома, иако никој не ве видел цел ден. Поентата е да бидете убави за себе.

Погледнете ги нашите предлози:

Advertisement
Advertisement

Прочитај