• Сподели на:

Како да го носите страсниот црвен кармин? (Видео)

___

Шпанските танчерки секогаш предизвикувале восхит на само со страсното танцување, но и со нивната магнетска визија. Тие се олицетворение на апсолутна женственост, а нивната шминка ги освојува машките срца!

Црвени усни, продорен поглед – зар има некој претставник на посилниот пол, кој може да одолее на тоа?!

Затоа девојки, ќе ви покажеме едно видео кое ќе ви покаже како чекор по чекор да се претворите во таква!

Нјадоброто во оваа визија е тоа што освен што е убава, таа е исклучително модерна. Па не двоумете се да се обложите на неа кога сакате да изгледате различна и незаборавна.


Оставете коментар

___