Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ШоуБиз

Запознајте го Сеинт Вест

Ким Кардашијан, конечно објави фотографијата од својот 3 –месечен син по повод роденденот на нејзиниот починат татко, Роберт Кардашијан.

-Денес му е роденден на мојот татко. Знам дека најмногу на светот сакаше да ги запознае своите внуци. Затоа ја споделувам оваа фотка од Сеинт со сите вас, напиша реалити ѕвездата.

Сеинт Вест е второто дете на Ким и Каније Вест, кои ја имаат и две годиншната Норт.

Прочитај

Route 66

Вистинско спортско возило од 1966 е дефинитивно Крајслер 300. Спортскиот дизајн на целото возило и самиот изглед никого нема да остави рамнодушен. Со помош...

Wall Street

Островот Бали е познат како една од најубавите дестинации за тропски одмор. Сонцето, сурфањето или живата култура на претежно хинду населението се само некои...

Cotton Club

Брендот Gucci одлучи да се сврти кон природата за да ја снима својата кампања пред есента 2020 година, која беше фотографирана на отворено од...

Cotton Club

Следејќи ги претставувањата на Stellar Halo Shine и Stellar Gloss колекциите Dior Makeup одделот ги претстави осумте нови розови нијанси на кармин Addict Stellar...