Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ШоуБиз

Хари Стајлс и Кендал Џенер се повторно заедно?!

Неколку месеци откако беа забележани како се забавуваат на одморот на Карибите, Хари Стајлс и Кендал Џенер најверојатно решија повторно да се обидат.

Според изворот за магазинот “People”, парот бил забележан како вечера во еден ресторан во Лос Анџелес, а анонимниот извор тврди дека Кендал била многу расположена.

Ѕвездите за прв пат се сретнаа пред неколку години, но “работите меѓу нив никогаш не станаа сериозни”, вели анонимниот извор.

“Тие се обидуваат повторно да ја заживеат романсата, а Кендал е многу возбудена и среќна поради тоа. Отсекогаш се грижела за Хари”, додава тој.

Фановите се надеваат дека овој пат врската ќе стане сериозна, па ќе може да го видат Хари во наредната сезона од реалното шоу “Keeping Up with the Kardashians”.

Прочитај

Green Tea

Надворешните температури деновиве го достигнуваат својот врв, па честопати нашето единствено спасување е да останеме во климатизирани простори. Сепак, дури и изложеноста на климатизери...

Fool Moon

Оскаровката Хали Бери денес го слави својот 54 роденден. Познатата американска актерка е родена на 14 август 1966 година во Кливленд. Нејзиното рано детство...

Cotton Club

Ателје Версаче презентира украсни креации со промовирање на својата колекција есен / зима 2020 година… Во нивниот изглед, можеме да видиме дека Џоан Смолс...

Fine Living

Дури и кога се појави вирусот корона, знаевме дека нема толку лесно да ја напушти нашата планета… Песимистите веруваат дека тој ќе биде присутен...