Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ШоуБиз

Хари Стајлс и Кендал Џенер се повторно заедно?!

Неколку месеци откако беа забележани како се забавуваат на одморот на Карибите, Хари Стајлс и Кендал Џенер најверојатно решија повторно да се обидат.

Според изворот за магазинот “People”, парот бил забележан како вечера во еден ресторан во Лос Анџелес, а анонимниот извор тврди дека Кендал била многу расположена.

Ѕвездите за прв пат се сретнаа пред неколку години, но “работите меѓу нив никогаш не станаа сериозни”, вели анонимниот извор.

“Тие се обидуваат повторно да ја заживеат романсата, а Кендал е многу возбудена и среќна поради тоа. Отсекогаш се грижела за Хари”, додава тој.

Фановите се надеваат дека овој пат врската ќе стане сериозна, па ќе може да го видат Хари во наредната сезона од реалното шоу “Keeping Up with the Kardashians”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Класични кожени патики Tabi High, добија нова улога во оваа модна сезона…. Maison Margiela и Reebok соработуваат долго време и заедно го освојуваат светот,...

Green Tea

Здрав, летен и исклучително пријатен! Како што се приближуваме до плажата, подготовките брзo се спремаат. Што подразбираме под тоа? Балансирана исхрана, многу вода, вежбање,...

Fine Living

Љубителите на архитектурата знаат дека има многу убави домови во делот Џорџтаун во Вашингтон, но не сите можат да се поврзат со најпознатата прва...

Fool Moon

Придружете се на нов, пооптимистички летен начин на живот следејќи четири едноставни совети. Летните месеци се неразделно поврзани со патувања, бесконечна забава и неисцрпен...

Advertisement