• Сподели на:

Џеј Ло на 46 години изгледа неодоливо на плажа во Мајами (фото)

___

Џеј Ло докажа дека секој тренинг и потењето во теретана се исплати кога ќе дојде лето.

j-lo-na-46-godini-izgleda-neodolivo-na-plaza-vo-majami-foto-001.jpg

На 46 години, после родени близнаци, Џеј Ло реши да облече бели минијатурни бикини и да замота парео околу колковите.

Косата ја сокри со шарена марама, а големите округли очила и црвениот кармин беа фантастичен финиш на „опуштениот“ изглед.

Песочна плажа и Џеј Ло на неа – поглед од кој не можете да ги одлепите очите:


Оставете коментар

___