Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Видео: Дали ви се допаѓа црногорската песна за Евровизија?!

Откако Македонија ја претстави песната со која Тијана Дапчевиќ ќе се обиде да обезбеди што подобар пласман на Евросонг и Сергеј Четковиќ снимил спот за црногорската песна ”Moj svijet”.

Познатиот пејач на балади, со оваа песна ќе ја претстави својата земја во Копенхаген.

Коментарите на социјалните мрежи се повеќе од позитивни.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Ниту една фризура во последните неколку месеци, па дури и во последните неколку години, немаше влијание што го направи Шарлиз Терон, трансформирајќи го својот...

Route 66

Ширењето и демократијата на Интернет ги охрабруваат многумина да се вклучат во разни лудории што ги снимаат и потоа да ги прикачуваат на YouTube...

Wall Street

Шведскиот моден гигант H&M ја прекина соработката со производителот на памук Huafu Fashion. Работата, наводно, била прекината поради обвинувања за присилна работа во кои...

Fool Moon

Некои хороскопски знаци се особено сексуални, дарежливи и грижливи во кревет, а некои од нив одвај чекаат да заврши сексот или тие во акција...