Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Уживајте во неговата изведба: За само една минута сите најголеми хитови за 2013!

Иако во просек една песна трае околу три минути, ова момче успеа да ги отсвири и само за една минута да отпее дури 20 најголеми хитови кои ја обележаа оваа година…

Без разлика каков музички вкус имате, оваа вештина мора да ја погледнете!

Уживајте во неговата изведба:

httpv://www.youtube.com/watch?v=L5NRK8u8KOY

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Комбинациите на облека на sвездите на уличниот стил имаат многу да ни кажат за модата и трендовите секоја сезона, а тоа не се однесува...

Fool Moon

Серијата „Сексот и Градот“ својата прва епизода ја емитуваше за 6 милиони гледачи ширум светот на 6 јуни 1998 година. Со текот на времето,...

Fine Living

Statement лустерите се хит дизајн за ентериер веќе некое време. Ова се раскошни висечки уреди кои го осветлуваат и разубавуваат домот. Лустерите некогаш се...

Cotton Club

Удобен џемпер од кашмир е „must have“ во есенските и зимските сезони. Не е важно дали повторно работите од дома или сепак одите во...

Advertisement