Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Тејлор Свифт се наоѓа себеси во видеото “Out of the woods”

Тејлор Свифт го објави шестиот по ред видео запис од нејзиниот блокбастер албум „1989“.

Снимено во Нов Зеланд кој изобилува со прекрасни пејзажи, видеото е авантура во која пејачката е прикажана во различни опкружувања: додека бега од волци, се бори со ветер, со снег, со оган, за на крај да се пронајде (буквално) самата себеси. Видеото завршува со зборовите „Го изгуби него. Но се пронајде себеси…“ Истите зборови се појавуваат во белешките на нејзиниот албум.

Погледнете го визуелно фасцинантното видео:

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Многу жени очајно сакаат да имаат подигнат и крупен задник како Ким Кардашијан, а овој совет, наводно, ќе им го поштеди макотрпниот тренинг во...

Fool Moon

Огледалце огледалце, кој е најубав на светот? Во „Снежана“ не се споменува на кој знак и припаѓала злобната маќеа, но таа сигурно е една...

Fool Moon

Одржувањето на чист и свеж личен простор го прави попривлечен за интимноста. Уште подобро е ако ја споделите работата, сè ќе завршите побрзо, а...

Cotton Club

Миланската модна недела оживеа, физичките ревии се вратија во фокусот и уличниот стил, особено за иновативните комбинации, бои и мотиви што ги обоија улиците...