Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Слушнете ја новата песна на Бритни Спирс

Иако Бритни Спирс најави голем камбек на сцената во понеделник, тоа се случи ден порано, бидејќи нејзиниот долго најавуван сингл “Work Bitch“ се појави на интернет вчера.

Бритни неколку години беше во сенка, а почетокот на 2013 почна да најавува хит сингл. Пејачката вчера ги праша своите фанови преку Твитер дали се подготвени во понеделник да ја преслушаат песната, меѓутоа фановите го имаа тоа задоволство ден порано.

31 годишната пејачка е очајна бидејќи нејзината песна се појави на интернет порано од очекуваното, како што неодамна и се случи на Лејди Гага.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ra-h_p-vD2s

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Пејачката Лана Дел Реј беше уловена од папараците на плажа во Рио де Жанеиро, а во преден план е нејзиниот изглед кој многу се...

Green Tea

Ако сте работеле неуморно цел живот за да станете еден од најбогатите луѓе на планетата, ќе ви биде простено што сакате да забавите, да...

Cotton Club

Познатата оскаровка Џесика Честејн изгледаше одлично пред студиото на NBC во Њујорк. За снимањето на Today Show, 46-годишната актерка се одлучи за комбинација на...

Fool Moon

Познатиот холивудски актер и заводник Ал Пачино чека дете со својата девојка Нур Алфала, која е во осмиот месец од бременоста. Оскаровецот (83) и...

Advertisement