• Сподели на:

Слушнете го синглот на DJ Khaled’s “They Don’t Love You No More”

___

За својот нов сингл Kohaled има собрано доста значајна екипа  како Jay Z, Rick Ross, Meek Mill French Montanta, и уште едно значајно име како продуцент Mike Zombie. Khaled има изјавено дека сака да владее ова лето, па синглот е само најава за тоа што доправа треба да се појави од оваа соработка. Летово ќе објави и нов албум со наслов “I Changed a Lot”.

Слушнете го синглот:

httpv://soundcloud.com/wethebestmusicgroup/dj-khaled-they-dont-love-you-no-more-ft-jay-z-rick-ross-meek-mill-french-montana


Оставете коментар

___