Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Новиот шокантен и перверзен филм на Ларс Вон Триер

Ова е новиот филм на Ларс Вон Триер. Во филмот се појавуваат многу холивудски ѕвезди кои на најреален и најбрутален начин ќе го претстават светот на Нимфоманката. Филмот е најавен како најголемиот шок за 2014, кој ќе изобилува со експлицитни сцени од секаков вид, досега не видени во комерцијален филм. Само погледнете го трејлерот

httpv://www.youtube.com/watch?v=V5YekQnGSIs

Advertisement
Advertisement

Прочитај