Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

“Нимфоманка“: Четири часа орален и анален секс, забранет за помлади од 18 години!

Филмот “Нимфоманка“ трае цели 4 часа и содржи експлицитни орални и анални секс сцени. Се раскажува за само – дијагностицирана нимфоманка, која се присеќава на своите сексуални искуства со мажот кој ја спасил откако некој друг ја претепал. Уште за време на снимањето, Фон Трир најавил дека филмот јасно ќе кокетира со порнографија, а секс сцените ќе бидат автентични, “какви до сега не сте виделе“.

Главните улоги ги толкуваат Шарлота Гејнсбург, Стелан Скарсгард, Кристијан Слејтер, Џејми Бел, Вилијам Дефо, Ума Турман и други. Контроверзниот дански режисер е еден од основачите на движењето Догма 95.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hqn7DKPjgf4#t=34

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Ако спаѓате во категоријата жени „plus size“, есента е одлично време да експериментирате со модата. Повеќе облека на телото значи повеќе опции за комбинирање.Ако...

Fool Moon

Кога велиме мантра, обично мислиме на некоја реченица што треба да се повтори на неодредено време и парите магично ќе се појават во нашите...

Fool Moon

Кинеската астрологија, како и класичната западна астрологија се состои од 12 хороскопски знаци. Според кинеската астрологија, секоја година управува одреден знак, кој секогаш се...

Green Tea

УН Диета – Воведни забелешки Строгото спроведување на оваа диета доведува, покрај слабеењето, и до промена на метаболизмот, така што изгубената тежина не се...