Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Ексклузивно: Последната песна на Тоше Проески

Последната песна на трагично загинатата македонска ѕвезда Тоше Проески, која беше пронајдена во демо верзија на неговиот стар лаптоп е објавена на Јутјуб на, ден пред неговото раѓање. На неговиот 32-роденден ќе биде претставен и албумот со неговите најголеми хитови, вклучувајќи ја и неговата “Sve je premalo za kraj” за која е снимен и спот. Утре ќе бидат одржани и концерти во неговото родно Крушево и Скопје.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Ако размислувате да патувате во Јужна Кореја, овој напис треба да ја зацврсти вашата желба и да ве наведе да купите авионски билет. Пред...

Green Tea

Се надеваме дека никогаш не сте доживеале мигрена. Но, сигурно, познавате некој што ги има овие симптоми. Без разлика дали вие или некој близок,...

Fool Moon

Ријана е вистинска икона на стилот. Секој нејзин стајлинг е спектакуларен, многу необичен и за разлика од повеќето нејзини колеги од шоу-бизнисот, таа воопшто...

Fine Living

Како што знаат сите модерни дами, „animal“ дезенот беше на сцената во последните неколку сезони и очигледно не планира да се откаже од својот...

Advertisement