Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Бритни Спирс не знае да пее на дури ни на плејбек

Иако публиката на концертите на Бритни Спирс не очекуваат пејачката да ги импресионира со својот глас, неопростливо е да звездата на вечерта да не го прати плејбекот во позадина и не отвори уста на време. Иако на интернет веќе кружат снимки од Бритни како фалшира, фановите не се изненадени и нејзиното не пеење на плејбек, односно, еден фан од првите редови ја снимил Бритни како не го прати плејбекот.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ORmGOExXRS4

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Фотографката Никол Луиз Перкинс од Велика Британија, која моментално работи во средно училиште за деца со посебни потреби, го осмисли проектот Даун Дизни, во...

Cotton Club

Некои се сигурни дека маските кои донекаде штитат од коронавирус се модна изјава, на другите не им е грижа, па затоа ги ставаат најчестите...

Fool Moon

Лавот сака да биде во центарот на вниманието, Овенот сака личен обожавател, а Стрелецот сака авантура и некој што може да го следи неговото...

Fool Moon

Лилјанот е цвет што претставува доблест и чистота во христијанството и со тоа се поврзува со Пресвета Богородица, за што сведочат и делата на...