• Сподели на:

Кралица на бикините

___

За нејзе бикините се стил на живот. Австралискиот супермодел Наташа Оаклеу објави фотографии на нејзиниот Инстаграм профил со кои што потврдува зошто многумина ја нарекуваат “кралица на бикини”.


Оставете коментар

___