Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

ВИДЕО: Погледнете го урнебесниот трејлер за “Zoolander 2”

Поранешниот манекен, кој со поглед ги запираше летачките азиски ѕвездички, се враќа во јавноста откако ќе се случи чудна низа на смртни случаи на славни личности, од кои сите умираат правејќи ја неговата препознатлива гримаса.

Зулендер е единствениот кој може да помогне на Одделението за мода на Интерпол да ја разреши оваа мистерија.

Главните улоги ги толкуваат Бен Стилер, Овен Вилсон, Пенелопе Круз, Бенедикт Камбербач и други.

Филмот ќе биде премиерно прикажан на 11 февруари идната година, соопшти “Taramount”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Хотелот Вила Хонег е единствен бутик хотел со 5 sвездички, сместен на планините во Бергенсток кај Луцерн, Швајцарија. Овој хотел датира од 1905 година...

Route 66

Порше ја проширува листата на премиум локации за патување на кои има американски полначи за Порше Тајкан. Историскиот хотел Марк Хопкинс Интерконтинентал Сан Франциско...

Fool Moon

Ѕвездите од серијата „Чарлиевите ангели“, четириесет и шестгодишната Дру и четириесет и деветгодишната Камерон, добија огромна поддршка и виртуелен аплауз од многу жени, вклучувајќи...

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши со модна ревија на Том Форд, чија колекција го одразува жешкото исчекување на ноќните излегувања. Многумина од нас сѐ...

Advertisement