Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Конечно Zoolander 2

По 15 години, конечно го добиеме долго очекуваното продолжение на култната комедија Zoolander, со Бен Стилер пред и зад камерата. Вториот дел ни понуди навистина многу голема доза на хумор, па затоа не пропуштајте ја оваа култна комедија.

Режија:
Бен Стилер

Сценарио:
Бен Стилер, Џон Хамбург, Џастин Тероу и Николас Столер…

Улоги:
Бен Стилер, Овен Вилсон, Пенелопи Круз, Вил Фарел, Кристен Виг…

Жанр:
комедија

Времетраење: 102 мин.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Фотодерматитис или, како што често се нарекува, “алергија на сонце” е кожна болест која се манифестира кога сте преосетливи на ултравиолетовите зраци. Постојат два...

Four Seasons

Љубителите на мали, тивки места и средновековни села во прекрасна природа, сигурно ќе уживаат во еден таков амбиент сместен на северот на Шпанија, во...

Green Tea

Главни правила! Без разлика дали сакате да изгубите тежина или само да обврнете внимание за здравата исхрана, смутито може да биде од голема корист...

Fool Moon

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја шокираше светската јавност, но веројатно никој не е изненаден како поранешниот свршеник на...

Advertisement