Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Една поинаква женска приказна “Being Mary Jane” Жените стануваат мажи, или сепак на маjките им нема конкуренција

Пилот – епизодата од оваа серија наиде и на одобрувања, но и негодувања од страна на критичарите. Главните расправи се однесуваат на животниот стил и одлуки на 30 и нешто годишната Mary Jane , која има успешна кариера, но емотивно е празна заради околностите во кои се наоѓа со “нејзиниот” среќно оженет машки пријател.

 

Погледнете го трејлерот, па одлучете сами дали се исплати да ја гледате токму оваа серија.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Кога сакате да се разгалите со италијанската кујна … Гледајќи ја фигурата на Елса Хоск, тешко е да се поверува дека омиленото јадење на...

Uncategorized

Првото провокативно видео! Рускиот супермодел во долна облека Savage x Fenty! Во улога на деловна жена, Ријана одлета на модниот Олимп толку брзо како...

Fine Living

Тој нема искрени намери! Колку пати не ви било јасно дали мажот што го сакате не е доволно заинтересиран или едноставно нема доволно време...

Fool Moon

Само не оние што веројатно прво ви паднаа на памет! Научниците открија дека нашите гени играат улога во изборот на нашите партнери и оние...