Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Шрек се враќа!

DreamWorks го најавија петтиот дел од серијалот за Шрек.

“Приказната на Вилјам Стиг не е сеуште завршена, сигурни сме дека постои уште едно поглавје кое можеме да го понудиме на публиката“, изјави извршниот директор на DreamWorkds Џефри Каценберг.

Гласовите во хит серијалот ги позајмија Мајк Маерс, Камерон Дијаз и други, а до сега овој серијал има заработено 2,9 милијарди долари.

Последниот дел “Шрек засекогаш и секогаш“ излезе во 2010 година.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...