Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Сценска уметност со Весна Бејби – 2 дел – На иста адреса

Весна Бејби Петрушевка ја посети вилата НИА. Таа низ вежби и совети на натпреварувачите им го пренесува своето  сценско искуство и ги подготвува за 6 та гала. Погледнете како помина часот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DiqsTFe6_p8&feature=youtu.be

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...