Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Пристигна “Expendables 3” трејлерот и тој е баш таков како што се очекуваше!

Ако сте го гледале било кој од првите два дела на „Expendables“,  тогаш знаете дека во нив нема инволвирано премногу субтилност. Изгледа дека традицијата ќе продолжи и во третиот дел – „Expendables 3“.

Силвестер Сталоне, Џејсон Статам  ќе бидат придружувани од некои нови имиња за овие филмови вклучувајќи ги Весли Снајпс, Харисон Форд и Мел Гибсон. Во една сцена од филмот, човек прескоскнува скоро триесет спрата од зграда на мотор. Има тепачки со ножеви, пиштоли, автомати,  и повеќемина испотени постари граѓани отколку што ќе видите во петок во ЈСП.

„The Expendables 3“ ќе почне да се прикажува во кината од 15ти Август, а првиот трејлер можете да го погледнете на линкот подоле.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4xD0junWlFc

Прочитај

Four Seasons

The Muraka, Maldivi Нема ништо подобро да се избега од реалноста, од вистински луксузен подводен стан. Како дел од островот „Conrad Maldives Rangali“, „The...

Fine Living

Ако некогаш сте посакале да живеете во Бел Ер, ние имаме совршена понуда за вас … Со цена од 16,89 милиони долари, вилата за...

Wall Street

Детали покриени со златен лист и рефлективни панели се главните карактеристики на стилот „Арт Деко“ во овој париски ресторан, кој британскиот дизајнер Џон Велан...

Fine Living

На Бел Ер има многу импресивни мега-вили, но само неколкумина имаат архитектонско значење до таква мера како онаа за која денес зборуваме… Позната како...