Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Погледнете го костимот на Grant Gustin – новиот Flash, жешко

По успехот на Arrow, CW брзо по тоа најавија продукција на нов херој под капата на DC Comics, иконата  Flash. Главната улога ја има младиот и секси Grant Gustin. Пилот ќе следи наскоро и за овој филм работен според стрип. Но за да ги примами фановите кои беа доста скептични околу самата најава на проектот, студиото ја објави сликата од тоа како ќе изгледа новиот костим и самиот Flesh. Можеме да кажеме дека поприлично имаат полн погодок.

Црвената униформа, златниот симбол на молња ќе блеснат на филмското платно.

Ова пријатно ги изненади и фановите кои се највеќе се сомневаа во ова адаптација.

Погледнете го целиот костим и отценете сами:

1394574563_flashlead

Прочитај

Four Seasons

Постојат некои места на нашата планета, кои едноставно содржат повеќе маѓија од останатите. Еден од нив сигурно е Маракеш… Можност да уживате во мир...

Cotton Club

Постојат само два момента кога времето речиси ќе застане – кога сте во карантин и кога секој ден ви изгледа речиси ист, а потоа...

Fine Living

Rimor X јахтата е дизајнирана да ве однесе од едниот до другиот крај на земјата, а нејзиниот ентериер не потсетува на луксузна хај-тек палата,...

Route 66

Бугати Тип 57 и неговите подоцнежни варијанти се моментално најпосакуваните автомобили на светот, барем кога станува збор за вредноста , додека меѓу нив особено...