Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Петто продолжение на “Terminator”

Петтото продолжение на култниот филм “Terminator” во кој главната улога ја толкува Арнолд Шварценегер, конечно доби свој трејлер.

Фановите на Арнолд Шварценегер и култниот акционен филм “Terminator” имаат причини за радост, бидејќи на 1-ви јули 2015-тата година, ќе може да уживаат во продолжението на своето омилено филмско остварување, кое е само прво од најавените три.

Вториот дел од фантазијата ќе пристигне во мај 2017-тата година, додека третиот во јуни 2018-та.

Главните улоги, покрај славниот Арнолд Шварценегер, им припаднале на Емили Кларк, Џејсон Кларк, Мет Смит и Џеј Кортни, додека за режијата е задолжен Алан Тејлор.

https://www.youtube.com/watch?v=3IZT8pk0OoQ

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Класични кожени патики Tabi High, добија нова улога во оваа модна сезона…. Maison Margiela и Reebok соработуваат долго време и заедно го освојуваат светот,...

Green Tea

Здрав, летен и исклучително пријатен! Како што се приближуваме до плажата, подготовките брзo се спремаат. Што подразбираме под тоа? Балансирана исхрана, многу вода, вежбање,...

Fine Living

Љубителите на архитектурата знаат дека има многу убави домови во делот Џорџтаун во Вашингтон, но не сите можат да се поврзат со најпознатата прва...

Fool Moon

Придружете се на нов, пооптимистички летен начин на живот следејќи четири едноставни совети. Летните месеци се неразделно поврзани со патувања, бесконечна забава и неисцрпен...

Advertisement