• Сподели на:

Објавени нови „Guardians of the Galaxy“ постери !

___

Сега за сега во оваа година видовме некои од најдобрите суперхерој филмови што овој жанр може да понуди и тоа како „ X-Men: Days of Future Past “ и „ Captain America: The Winter Soldier “, но тие може да паднат во сенка овој Август, кога во кината ќе почне да се прикажува Марвеловиот „Guardians of the Galaxy “.

Во главните улоги со Крис Прат, Зои Салдана, Бредли Купер, Вин Дизел и Дејв Баутиста, овој филм ќе завземе непредвидливо важно место во Марвел, а на кино салите ќе им го овозможи она што го заслужуваат. Иако е ризик за Марвел студиото, кога ќе ги земеме во предвид трејлерите кои ги видовме до сега, изгледа дека сепак овој филм ќе им се исплати.

Сега, можете да ги погледнете и четирите нови  постери со карактерите од филмот за уште повеќе да се загреете пред неговота премиера на 1-ви август. Погледнете ги постерите подолу.

1

2

3

4

 


Оставете коментар

___