Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Нов трејлер со многу еротика за „50 нијанси на сиво“

Вчера беше објавен нов трејлер за екранизацијата на „50 нијанси на сиво“ кој открива дел од средбите на бизнисменот Кристијан Греј (Џејми Дорнан) и помалку наивната Анастасија Стил (Дакота Џонсон).

Филмот е работен според романот „Fifty Shades of Grey“ од трилогијата на Е. Л. Џејмс, а режисер е Сем Тејлор-Вуд.

Премиерата е закажана за 14 февруари 2015 година.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Колку често сте се обиделе да ги отстраните влакната како на нозете, под пазувите и тие упорно растат повторно? Еве како трајно да ја...

Fine Living

Одредени причини може да ве изненадат и воопшто не се чудниОралниот секс е еден од начините на кои паровите придонесуваат за нивното сексуално задоволство,...

Green Tea

Колку ќе бидат големи вашите гради зависи од повеќе фактори, како што се генетиката, тежината, возраста и бременоста, а промените во големината и обликот...

Cotton Club

„Ова е колекција за мажи, како и за жени“ – така ја објасни својата нова колекција. Во време кога дизајнерите и брендовите го преиспитуваат...