• Сподели на:

Како се будат станарите во вилата на шоуто “На иста адреса”? (Видео)

___

Утро после напорните тренинзи и одличните имитации синоќа. Ајде да видиме дали станарите имаат проблем со будењето .

 


Оставете коментар

___