• Сподели на:

Еве зошто „ Hunger Games„ е глупост!

___

Погледнете го „најискрениот трејлер„ за филмот „Hunger Games: catching fire„ – продолжение на продолжението кое е реклама за следното дел.

Екипата која ни ги донесе „најискрените трејлери„ за филмовите како „Notebook”, Gravity” и многу други, сега создава хит филм за тинејџери кои се борат до смрт.

“Гледајте го видеото за следното продолжение во кое ќе дознаете зошто после 75 години, луѓето се сетија да се побунат против игрите во кои страдаат деца. Кетнис Евердин, онаа преслатка Џенифер Лоренс, иконата на феминизмот, во текот на целиот филм доживува ситуации од кои ја спасуваат момци„ – ова е само еден од коментарите за трејлерот.


Оставете коментар

___