Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Анџелина Џоли и Бред Пит повторно заедно на филм

Десет години откако не освоиа со неверојатна хемија во акцијата г-дин и г-ѓа Смит, познатата холивудската двојка се враќа на големиот екран, овој пат како брачна двојка!

Тоа е романтична драма наречена By the Sea , чиј сценарист, продуцент и режисер е самата Анџелина, а премиерата е закажана за 13-ти ноември. Приказната се одвива во Франција во седумдесеттите години, во центарот на настаните се брачните проблеми и нерешени конфликти помеѓу ликовите кои ги толкуваат Пит и Џоли.

smith-gif-1431187127

Ова е третиот проект на Анџелина  по љубовната приказна во времето на војната во Босна. Во земјата на крвта и медот и минатато годишната  драма за олимпиец и воен херој под назив Unbroken.

Прочитај

Fool Moon

Во соработка со дизјнерот Џастин Чампагном, брендот Landscape Forms је претстави единствената и иновативна колекција на расвета – Motiv… Ова серија навистина ги поместува...

Green Tea

Како почит кон наследството на познатата куќа за вино, уметност и естетика, ова ново издание доби вистински модерен дизајн… Со цел да се обележи...

Four Seasons

Кога станува збор за вашето ментално и физичко здравје, мораме да признаеме дека не постои ништо поважно од тоа… Емотивно побогати и физички подмладени...

Fine Living

Доколку целата приказна околу корона вирусот ви се досади, зедно со мерките за социјална дистанца и едвај чекате да лутате по шума, имаме една...