Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

МАМА

Фит и здрава мама: вежби за релаксација на бремени жени

Бременоста може да биде исцрпувачка, затоа релаксацијата треба да стане составен дел од вашиот ден. Оваа комбинација на вежби помага во обновување на енергијата која е важна за вас и вашето бебе.

Погледнете ги овие вежби за релаксирање во бременоста.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...