Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ЛАЈФСТАЈЛ

Забрзајте го пулсот и зголемете ја својата страст во изолација со играта „никогаш не сум пробал“

Без разлика дали сте во изолација со долгорочен партнер дома или разменувате секси пораки со некој нов овие денови преку „Face Time“, никогаш не е премногу да ги зачините работите, а овие прашања „Дали некогаш…“ би можеле да помогнат.

Сите веројатно се запознаени со американската „друштвена игра“ со изјавите „Никогаш не сум…“ во кои се признати некои „срамни“ настани и искуства, а и вие можете да наметнете истите правила.

– Никогаш не сум се повредил за време на сексот

– Никогаш не сум имала секс за време на мојот период

– Никогаш не сум затекол со никого за време на секс

– Никогаш не сум имал групен секс

– Никогаш не сонував за групен секс

– Никогаш не сум имал секс во јавност

– Никогаш не сум се снимал „во акција“

– Никогаш не сум користел секс играчка

– Никогаш не сум имал секс на работно место

– Никогаш не заспав за време на сексот

– Никогаш не замислував некој друг за време на сексот

– Никогаш не сум мастулирал додека гледав дека некој има секс

– Никогаш немав секс со никого за една ноќ

– Никогаш не ме фатија како гледам порно

– Никогаш не сум играл улоги во сексот

– Никогаш не сум имал секс со некој на работа

– Никогаш не сум бил во стриптиз клуб

– Никогаш не сум извела стриптиз за некого

– Никогаш не сум бил во поза на куче

– Никогаш не сум бил со некој што штотуку го запознав

– Никогаш не сум бил со некој што не ми е привлечен…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Хотелот Вила Хонег е единствен бутик хотел со 5 sвездички, сместен на планините во Бергенсток кај Луцерн, Швајцарија. Овој хотел датира од 1905 година...

Route 66

Порше ја проширува листата на премиум локации за патување на кои има американски полначи за Порше Тајкан. Историскиот хотел Марк Хопкинс Интерконтинентал Сан Франциско...

Fool Moon

Ѕвездите од серијата „Чарлиевите ангели“, четириесет и шестгодишната Дру и четириесет и деветгодишната Камерон, добија огромна поддршка и виртуелен аплауз од многу жени, вклучувајќи...

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши со модна ревија на Том Форд, чија колекција го одразува жешкото исчекување на ноќните излегувања. Многумина од нас сѐ...

Advertisement