Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Секс и Врска

Ова се хит фризурите за интимните делови! Мажите се согласуваат!

Сексолозите тврдат дека фризурата на интимните делови има големо влијание и знае дополнително да ја зголеми возбудата кај машкиот пол. Токму затоа тие направиле список со најпосакуваните и најсексапилни интимни фризурчиња.

Видете кои се тие:

Бразилска депилација

Brazilska depilacija

 

Чарли Чаплин

Čarli Čaplin

 

Тријаголник

Moćni muf

 

Дождовен облак (проретчена горе и густа во долниот дел)

Kišni oblak

 

Вентилатор

Ventilator

 

Шик и Глам

Šik&glam

 

Мало топче

Mala zakrpa

 

Срце, стрела, гром или некоја друга интересна форма

Skulptura

 

Природен изглед

Skoro prirodno

 

Холивуд

Holivud

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement