Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Секс и Врска

Неколку екстра потези за врвно задоволство

Ова се неколку детали кои прават разлике помеѓу добра и одлична работа со рака…

Не ги заборавајте тестисите

Со врвот на прстите мазете ги неговите тестиси, додека со другата го повлекувате пенисот горе доле.

Дополнителна работа

Бидејќи едната рака ви е слободна, а и усните, зашто не би ги искористиле да го бакнете него или неговите тестиси, во зависност од положбата во која се наоѓате.

Тигрица

Иако ноктите во принцип треба да ви бидат скратени да не го повредите, поголем број од мажите ги возбудуваат долги нокти кај жените. Поминете со нив по пенисот, тестисите и внатрешниот дел од бутот. Ќе полуди. Буквално.

Мачка

Кружете со прстите околку неговите тестиси и мазете го во плизина на коренот на пенисот. Само внимавајте да не премине во скокоткање, бидејќи така секси зафатот ќе премине во смеа.

Раширете му ги нозете

Оргазамот ќе биде сосема друг ако му ги раширите нозете додека рачно го задоволувате.

Прстен

Додека го мазите со една рака, направете прстен околу неговиот пенис. Тоа ќе ја задржи крвта во тестисите и ќе му донесе неверојатен оргазам.

Двојно уживање

Задржете го “Прстенот” на коренот на пенисот, додека со другата рака го работите горе доле. Во моментот кога ќе се приближи до оргазам, подигнете ја другата рака и понудете му двојно финале.

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Кармини, палети за сенки, четки за шминка и многу повеќе После нејзината соработка со брендот Supreme, Pat Mcgrath ги претстави сите производи за шминка...

Fool Moon

Депресивен и многу мистериозен знак. Честопати се крие зад маската на шегаџија, успешна на работни места за кои е потребна динамика – маркетинг, професионален...

Cotton Club

Годините се само бројка, а модата пред се знае тоа добро и им овозможува на сите жени да ја пуштат својата фантазија, да ги...

Fine Living

Љубовта е една од оние работи што е невозможно да се разберат или објаснат, но нема поубаво чувство. Можеби ТОЈ сè уште не ви...