Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____избери боја

Топ 4 привлечни женски фризури

Следат топ 4 женски фризури коишто машките просто ги обожаваат.

Опуштени локни

Скоро секое машко има забележано и прокоментирано барем еднаш во животот за овој тип на женска фризура. Едноставна и секси. Девојките коишто ја преферираат оваа фризура оставаат силен и добар впечаток кај машките.

Едноставно фатена во репче

Едноставна, практична, но и “луксузна” и прилагодлива за секоја прилика … една од нивните, но и омилени и на посилниот пол.

Натрупана, бујна коса

Опуштена и несекојдненвна фризура. Повторно секси и елегантно, натрупаната (но не премногу) коса секогаш знае да го привлече машкиот поглед.

Шишки

Стојат добри кај поголем дел на девојки и им даваат прилично нов и “сладок” изглед на девојките што ги имаат.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...