• Сподели на:

Најсексапилната фризура: Локни и повторно локни!

___

Сакате да се здобиете со шармантни секси локни? Ќе ви кажеме како!

Сензуални, убави и забавни, такви се фризурите кои ги нудат стилистите. Еден од најактуеланите трендови се сепак локните. Многу девојки ги избираат фризурите инспирирани од 80-те за своите важни настани.

Направете меки, природни локни по должина на косата.

Видео:


Оставете коментар

___