Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____избери боја

3 различни фризури за дамите со Омбре (Видео)

Омбрето беше тотален хит минатата година, но остана актуелна тенденција и оваа сезона. Веруваме дека тешко ќе се симне во следниве неколку години од модната сцена.
Токму затоа решивме да споделиме 3 интересни фризури кои се соодветни за жените со омбре.

httpv://www.youtube.com/watch?v=djWz4DYWV4Q

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Ако некое патување ве однесе во Англија (кога сето ова ќе заврши со коронава), со топла препорака ви предлагаме да ја посетите една од...

Fine Living

Сексот за време на пандемија може да биде комплициран, изјави водечката канадска докторка Тереза ​​Там, која препорачува паровите да не се бакнуваат и да...

Green Tea

Колку често сте се обиделе да ги отстраните влакната како на нозете, под пазувите и тие упорно растат повторно? Еве како трајно да ја...

Fine Living

Одредени причини може да ве изненадат и воопшто не се чудниОралниот секс е еден од начините на кои паровите придонесуваат за нивното сексуално задоволство,...