Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Невестински букет со есенски шмек

Толку голем спектар на бои и нијанси како во есента, не се гледаат во ниту една друга сезона.

Оние девојки кои прават свадба во следниве три месеци, можат да го искористат тој факт и да заблескаат на својата венчавка, носејќи го годишното време во рацете.

Ви нудиме неколку предлози за невестински букет со шмек на есента.

Прочитај

Wall Street

Иако на секого од нас му стана јасно дека пандемијата, корона вирусот нема да исчезне туку така, Ferrari брендот крои планови како да го...

Fine Living

Ремек дело од педесетите години од минатиот век, кое беше дизајнирано од угледниот американски архитект Френк Лојд Рајт, сега се наоѓа на продажба… Познат...

Cotton Club

Бисерите се носат веќе со векови – всушност, тие се највредниот подарок кај кинеските благородници уште од 2300 годиа пред нашата ера, додека во...

Cotton Club

Заедно со сите свои преубави новитети, Montblanc брендот лансираа и една старомоден примерок кој е дел од нивната 1858 колекција… Новитетот доби дизајнерски елемент...