Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Најнов тренд – Босоноги невести

Доколку планирате вашата венчавка да биде на отворено или можеби на плажа, тоа е идеално за додавање на свој личен стил на вашиот посебен ден. Постои голем избор на невестински фустани и накит кои може да ги одберете за овој тип на свадбена церемонија, но кога одбирате чевли, тогаш би можеле да наидете на потешкотии. Високи потпетици воопшто нема да делуваат пријатно на тревата или на песокот, а изборот на апостолки или сандали може и да не биде толку елегантен.

Најновиот тренд е босоноги невести! Нема повеќе чевли! Она што ви треба е само добар педикир и некој елегантен додаток на вашите нозе. Свежо цвеќе на зглобовите на нозете изгледа прекрасно и женствено. Пронајдете ја вашата инспирација од овие фотографии и бидете во тренд!

Прочитај

Route 66

Како што одминува времето, ексклузивните автомобили од пред неколку децении стануваат уште ексклузивни. Се разбира, ако преживеале и ако се во првобитна состојба. Цената...

Wall Street

Откако Вирџинија Робертс претходно изјави дека член на кралското семејство има кукла со големина и налик на себе, сега открила дека принцот Ендрју сексуално...

Fool Moon

Добитникот на Оскар Шарлиз Терон е една од најплатените актерки во Холивуд денес, и оваа убавица која денес го слави својот 45 роденден, порасна...

Fool Moon

Камерон Дијаз направи редок исклучок и необично се појави на малите екрани велејќи дека сега чувствува „,мир“ откако се повлече од центарот на вниманието...