Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Инспирација за тренди свадбени торти

Сигурно и вие сте големи љубители на слатки, како нас, особено на неодоливите свадбени торти кои примамуваат со самиот изглед.

Доколку во моментов барате инспирација за вашата свадбена торта, треба да имате на ум дека во овој период во тренд се тортите со метална декорација. Не само што ќе додадат впечатлив ефект на целата свадбена декорација, овие торти сигурно ќе украдат воздишки на воодушевување.

Погледнете ги овие предлози и одберете го вашиот фаворит!

Прочитај

Wall Street

Понекогаш пандемија, здодевност и премногу слободно време, можат да донесат луди идеи… Ова е точно случајот со златарникот од Мичиген, Џони Пери, чија продавница...

Green Tea

Ние ви споделуваме листа на пет видови на лекови кои дефинитивно треба да ги имате со вас на одмор во случај на најчести летни...

Route 66

Кога станува збор за транспортните средства, Џејмс Бонд е најпознат по неговиот вкус поврзан со автомобилите… Меѓутоа, ако компанијата Триумф праша нешто, моторите би...

Route 66

Bugatti Chiron е вистинско инженерско чудо што покажува што може да се постигне кога автомобилскиот инженеринг се движи кон апсолутна граница. Речиси секоја компонента...