• Сподели на:

10 пара штикли кои се хит помеѓу невестите во 2016-та

___

Модните куќи и дизајнери веќе одамна го имаат планот како ќе изгледаат невестите оваа година, а тоа ги вклучува и чевлите кои ќе ги носат на овој голем ден.

Од бел сатен, до светкави камчиња, оваа година ќе има избор и за едноставните и за екстравагантните невести.

Маноло Бланик, Миу Миу и Шарлот Олимпија се само дел од имињата кои ги создадоа најпосакуваните чевли меѓу невестите за оваа година.


Оставете коментар

___