Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Вива Мексико! (ФОТО)

Запознајте ја мексиканската Ким Кардашијан

Химена Санчез (30) е презентер на телевизијата Фокс спорт и има милион следбеници на Инстаграм профилот и доста занимлив надимак- мексиканската Ким Кардашијан.

Иако на некои од фотографиите се гледа мала сличност помеѓу нејзе и американската старлета, сите сметаат дека овој надимак е добро заслужен поради нејзините бујни облини.

Прочитај

Fool Moon

Tesla е име кое инспирира многумина… Нивниот славен Cybertruck речиси се најде во улога на муза за модифицираната верзија на iPhsone кој е потпишан...

Fine Living

Принцевите живеат во палати и тоа е општо позната работа… Сепак, земјата и воздухот во нивниот случај можат да се поистоветат, бидејќи принцевите успеваат...

Cotton Club

Поврзувајќи се повторно за својата втора соработка, Bamford Watch Department и Badgerworks, повторно одбраа TAG Heuer Carrera модел како свое платно… Овој пат, се...

Route 66

Нема зборови кои можат да ја опишат убавината на оваа добро позната британска икона произведена во 1966 година. Реставрацијата е внимателно изведена од страна...