Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Стари навики: Бритни Спирс повторно фатена само како ја отвара устата за време на концертот!

Бритни Спирс одамна ја бие глас како добар дел од своите песни на концертите воопшто не ги пее туку само ја отвара устата, а потврда за тоа добија и нејзините фанови на концертот во Лас Вегас. Всушност на снимката која се појави, можеме да ја видиме Бритни на изведувањето на песната „Perfume“ која за нејзе ја има напишано нејзината колешка Sia а чиј глас доминира во театарот, иако таа воопшто не била присутна! Нејзиниот менаџер и порано ја бранел во јавноста тврдејќи дека Бритни ја пее секоја песна, но не секогаш од почеток до крај затоа што тоа е скоро невозможно поради кореографијата.

httpv://instagram.com/p/ryWzT9ILDH

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Антуриумот е познат и како цвет фламинго затоа што неговиот изглед наликува на оваа птица, а се нарекува и пламенче поради честата огнена боја...

Cotton Club

Приказна што ќе ве натера да се тресете, а во исто време да покажете колку можеме да сакаме некого – и кога е тоа...

Cotton Club

Причината за тоа не е само тоа што таа е кралица која лесно се препознава на границата, ако не поради свитата што ја придружува,...

Fool Moon

Нова студија за можностите за наоѓање вонземски живот проценува дека би можеле да споделиме галаксија со повеќе од 30 интелигентни вонземски цивилизации! Едно од...