Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Што се случило со телото на ѕвездата на Американска пита ?

Актерката Тара Реид го помина викендот на плажа во Мајами, како што беше потврдено од страна на суровите папараци фотографии!

На нив ѕвездата на Американска пита делува загрижувачки слаба и грозна. Она што најмногу ги збуни фановите е големата дупка помеѓу нозете и нејзиниот граден кош.

Иако многу фанови на Твитер изразија стравувања за здравјето на 39-годишната актерка, таа изјави за TMZ дека само е слаба и негираше дека има нарушување во исхраната, додавајќи: “Јас сум она што сум, а ако сакате да се лутите на мене бидејќи сум слаба, само напред! “.

Реид отворено зборуваше за липосукцијата која нејзиното тело ја отфрли. “Јас подлегнав на корекција, иако бев слаба. Сакав само поизразени стомачни мускули, а сега мојот стомак е збрчкан и постојано надуен “.

Kada mršavo postane premršavo (foto: Barcroft)

(foto: Barcroft)

 

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...