• Сподели на:

Шегите на социјалните мрежи на сметка на Ријана и Сара Џесика Паркер

___

Стајлингот на пеачката Ријана на гала свеченоста во Метрополитен музејот во Њујорк стана предмет на општа шега на друштвените мрежи, а неколку шеги стигнаа и на сметка на Сара Џесика Паркер.


Оставете коментар

___