• Сподели на:

Ријана и Леонардо конечно фатени заедно. Нивната прва заедничка слика- роденденска

___

Откако на почетокот на јануари наводно станаа двојка, поп-ѕвездата Ријана и актерот Леонардо Дикаприо конечно се уловени заедно и се појавија нивните први заеднички фотографии кои се настанати на роденденот на пејачката.

Добивме слики од нив кои се најдоа на интернет страната „ТМЗ“, а притоа се тврди дека покрај тоа што Лео ја загреваше атмосверата на роденденот, помогнал и во организирање на забавата.

Според истите извори тие двајца се веќе 3 месеци заедно, но ништо не е есклузивно потврдено. Дали си се меѓусебен прв избор допрва ќе се дознаееме.

0227_rihanna_leonardo_dicaprio_splash_SPLIT


Оставете коментар

___