Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Прозборела за болниот развод: „Никој не знаеше колку лош ми беше животот“

Познатата пејачка Џенифер Лопез во својата книга „True Love“ проговорела за пропаднатиот брак со Марк Ентони, како и за нивното болно раскинување и моментот кога одлучила дека ќе го остави“, пишува People.
„Точно се сеќавам на моментот кога сфатив дека сè е изменето. Сите во мојата околина мислеа дека мојот живот е фантастичен, но никој тогаш не знаеше навистина колку е лош мојот живот. Мојот брак се распаѓаше и бев преплашена. Го знаете она чувство кога најмногу сакате да вриснете од болка, страв и паника? Се сеќавам дека тогаш на мајка ми ѝ реков: „Мислам дека не можам да бидам повеќе со Марк“, напишала Џеј Ло во книгата.

Таа напишала и дека трпела различни злоупотребувања од поранешните партнери, како оние психичките, емоционалните и вербалните.

Пред Марк Ентони, Џен зад себе има два пропаднати брака, а со него ги доби близнаците Ема и Макс.

Прочитај

Four Seasons

Од Патагонија до Тасманија, овие дванаесет оддалечени одморалишта се дизајнирани да одржуваат далечина и да извлечат максимум од самотија и приватност… Долго пред зборовите...

Wall Street

Секој маж сака да мириса убаво, а секоја жена сака намирисан маж. Затоа е многу важно да изберете парфем што ќе ве направи среќни....

Fine Living

Можете ли да си го замислите животот, во кој излегувате во дворот пред вашата куќа и се качувате во вашата луксузна јахта, со која...

Fool Moon

Лего додаде уште една неверојатна серија на својата Technic линија – истата со помош на Bugatti Chiron претставена во 2018 година, на која постојано...