Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Принцот Хари и Пипа Мидлтон во тајна љубовна врска?

Американските таблоиди веќе подолго време пишуваат дека Принцот Хари и Пипа Мидлтон се во тајна врска веќе три месеци. 

Наводно, тие отсекогаш се привлекувале меѓусебе, а бидејќи сега се слободни и двајцата, времето често го поминуваат заедно.

65

Изворите велат дека помеѓу нив постоела сексуална привлечност, но Пипа беше во врска со Ник Џенксон, додека Хари го поврзуваа со манекенката Кресида Бонас.

Кралското семејство сеуште нема дадено никаков коментар околу овие гласини, но голем дел од обожавтелите се надеваат дека во овој трач има и малку вистина.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши (со презентација на колекцијата на Том Форд) и беше многу поразлична од сите претходни. Пандемијата на Ковид-19 принудуваше промени...

Fool Moon

Владеењето на Вага, односно влегувањето на Сонцето во знакот на Вага, ќе започне на 22 септември, кога започнува есента. Пред нас има многу предизвикувачки...

Fool Moon

Во вашата околина има два вида луѓе – оние кои прават да се чувствувате добро и оние кои ве прават да се чувствувате лошо....

Cotton Club

Бели кошули, панталони и вечерни фустани – соодветна облека за чудни времиња. Во време на неизвесност, сакате едноставност и јасност повеќе од сè. Ралф...