• Сподели на:

Пријателката на Џастин Бибер со својот задник се заканува да и го одземе тронот на Ким Кардашијан. Дали ќе успее ?

___

Пејачот Џастин Бибер минатата година се запозна со Јована Вентура (18) и од тогаш станаа блиски пријатели. Неговите пријатели му завидуваат на тоа што може да ја покани  кога и да посака да биде во нејзино друштво.

Јована се обидува да се пробие во светот на модата, а највеќе сака да покажува како изгледа нејзиното тело.

Згодната бринете често објавува на Инстаграм профилот предизвикувачки слики, а дава и совети на дамите како да се хранат и везжбаат за да дојдат до посакуваното тело.

Кога се фотографира надвор од фитнес салата, таа сака да го покаже својот задник, но исто така често објавува слики од своите напорни тренинзи.

 


Оставете коментар

___