Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Најславниот ријалити пар се разведува

Само речиси недела дена по породувањето на Ким Кардашијан, на интернет одекна веста дека славната двојка се разведува.

US Магазин ексклузивно ја објави веста, тврдејќи дека Канје го напуштил семејниот дом, додека Ким се вратила назад кај нејзината мајка.

Двојката уште ја нема демантирано веста. Ако навистина дојде до ваков развод сите се прашуваат како ќе се делат милијардите.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Додека постојаното проверување на вашиот мобилен телефон може да предизвика вознемиреност, може да се појави страв од губење или заборавање на вашиот телефон. Стравот...

Four Seasons

Ако некое патување ве однесе во Англија (кога сето ова ќе заврши со коронава), со топла препорака ви предлагаме да ја посетите една од...

Fine Living

Сексот за време на пандемија може да биде комплициран, изјави водечката канадска докторка Тереза ​​Там, која препорачува паровите да не се бакнуваат и да...

Green Tea

Колку често сте се обиделе да ги отстраните влакната како на нозете, под пазувите и тие упорно растат повторно? Еве како трајно да ја...